Archive for the ‘Krušnohorské hovado’ Category

Inu, jako obvykle.

Zde je komplet fotek ze soboty a z neděle.

A tady je pár fotek na ukázku.

Tak opět po roce se sešlo pár krušnohorských hovad podat nějaký sportovní výkon, poplkat a požít nějaké to pivečko.

Tentokrát to bylo ozvláštněno rekordní účastí šestnácti velocipedistů a světe div se dvou velocipedistek. (V historii už byla ale byla zaznamenána účast ženy – Lídy Haklové.)

Vše proběhlo v běžných standardech této akce až na to, že se nikdo nezranil a Hamák (já) odešel spát aniž si důkladné přečetl ubrus :-).

Nepříjemné ale bylo, že v Kadani došlo k velkému požáru a Kulhoše nám na několik hodin odvezli.

Nabízím vám ke shlédnutí galerii mých fotek. Fotky v originální velikosti ale hlavně velmi zajímavá videa si můžete stáhnout ZDE.

Nejdřív apeluji na ty, kdo mají fotky ke zveřejnění, aby mne kontaktovali na hamaci(zamotánek)ktkadan.cz. Tento mail sice dostane i moje žena, ale když ustála můj návrat poté, co jsem se upravil cestou domů, tak zkousne jakoukoliv fotku z Hovada. (Je to zkušená a statečná žena.)

Záznam trasy z turisticé GPS se mi podařilo omylem znehodnotit, ale naštěstí jsem hračička a trasoval jsem i telefonem (Android – aplikace Locus).
Přikládám mapku a výškový profil naší cesty. Oproti hlavnímu pelotonu jsou tam rozdíly. Na začátku je navíc cesta z Českých Hamrů, kde nás ráno vysadil autobus, do Háje. A další rozdíl je v etapě Kovářská – Měděnec, kde mi Honza P. ukázal jinou cestu.
Obrázky jsem přidal do galerie. Do složky hamaci.cz/foto/hovado2012/ jsem přidal i gpx soubor a obrázky v různých formátech.

„Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest.“ (Jan Amos)

V letošním dvoukulatém osmém ročníku se trochu upustilo od hovadskosti, a závodění šlo stranou. Možná i proto nebylo žádného obvazování ani šití tržných ran.

Posezení po dojezdu pelotonu také nebylo tak divoké, jako kdysi, ale myslím, že názvu Krušnohorské hovado jsme učinili zadost. Například já jsem sice do postele došel po svých, ale ubrus jsem stejně jako jiná léta přečetl dokonale.

Galerii fotek najdete v horním menu. Originální nezmenšené fotky včetně videíček (doporučuji) jsou tady.

Připomínám, že galerie fotek z loňska je zde.

Kalendář
Leden 2023
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Náhodná fotka